Czym zajmuję się w swojej pracowni?
Nazwa Pracownia „W dobrym stylu” zobowiązuje. Odpowiednio przygotowane i wyposażone pomieszczenia tworzą dobry klimat do zajęć. Dobry styl w moim wydaniu to miłe dla oka otoczenie, komfortowe warunki pracy, radość tworzenia i piękny efekt końcowy.
Tutaj, w przyjaznej i twórczej atmosferze, odbywają się zajęcia kaligraficzne w niewielkich, kilkuosobowych grupach a nawet indywidualnie.
Kim jestem? Jestem kaligrafem, iluminatorem, a jednocześnie dyplomowanym nauczycielem z wieloletnim stażem, miłośniczką pięknych, ręcznie wykonanych prac, dlatego w mojej pracowni powstają wyjątkowe przedmioty: okolicznościowe i świąteczne kartki, listy gratulacyjne, podziękowania, iluminowane inicjały, dyplomy oraz wyjątkowe prezenty, a chętne osoby mogą uczyć się historycznych stylów pisma, uczniowie - pisma szkolnego, uczniowie mogą poprawić lub doskonalić swoje pismo, a dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej mam w ofercie szkolenie i warsztaty jak kształtować pismo ucznia w klasach 1-3, aby było czytelne, staranne i płynne w klasach starszych.
Czym kieruję się w swojej pracy?
„W dobrym stylu” ważne jest sprostanie potrzebom i wymaganiom klienta. Prace wykonywane na zlecenie są starannie uzgadniane, aby efekt końcowy był zgodny z tym, czego oczekuje klient.